Kérlek bocsáss meg!
ELÉG VOLT!
2 évtized elég volt. Meg”élt” a weboldal (is) ezt+azt és hamarosan búcsúzunk. Elengedem, mint ahogy az egész digitális „életem”.
Szép volt, jó volt, ENNYI volt, de a finálé még hátra van,

… és ÉReZZ, mert ahol a figyelem, oTt az energia.
2 évtized elég volt. Meg”élt” a weboldal (is) ezt+azt és hamarosan búcsúzunk. Elengedem, mint ahogy az egész digitális „életem”.
Szép volt, jó volt, ENNYI volt, de a finálé még hátra van,
„It’s funny, we were never taught about Nikola Tesla in school, in fact I didn’t know anything about him till I researched him online myself many years after I was done school…”