elektrOM

Úgy érzem a tulajdon „elvesztése”/elengedése sokaknak MÉG nagy falat, ezért MOST rázósabb vizekre evezünk, hátha picit felvillanyoz.

A XXI. századra eljutott odáig az emberiség, hogy energia, azaz elektromos függőségben él. Persze ez nem volt mindig és MOST sincs mindenhol így. Leginkább a városokra igaz, ahol áram nélkül még a terrorista sem folyik a csapból.

Nézzünk, hogyan és MIÉRT dzsal a petró a drótban.

Az elektromos áramot különböző módokon „állítjuk” elő és a függőség ebben a szakaszban keletkezik. A MegaGIGA wattok, a füstölgő kémények, atomgőzforralók, stb.

MIÉRT?

Azért, hogy itt IS legyen egy óra, ami szintén nem az időt méri, hanem az „elfogyasztott”/átalakított elektronokat. Mikropetró a vezetékben, amiben az a LÉNYEG, hogy a gigaMEGA szét legyen vágva sok kis darabra, legyen az ember fiának energiája.

Hogyan lehetNE másképp?

Érzéseim szerint ennek a XXI. században már nem kéne kérdésnek lennie. Azért már-már beleszagol6unk, elég „CSAK” a vezeték NÉLKÜLI eszközeinkre, vagy épp a vezeték NÉLKÜLI telefon töltésre gondolni.

„Wireless charging (also known as inductive charging) uses an electromagnetic field to transfer energy between two objects. Inventor Nikola Tesla was the first to demonstrate wireless power transmission in 1891, when he succeeded in lighting electric lamps without wires.”

forrás

No, de mi történt 1891 óta?

Kialakult a függőség.

Sírjak, vagy nevessek?
Inkább nevetek!